Circadia – nowa marka profesjonalnych amerykańskich kosmeceutyków na polskim rynku

Circadia to efekt wieloletniej pracy założyciela marki dr Petera Pugliese, światowego eksperta w dziedzinie kosmetologii i fizjologii skóry. Dr Pugliese jest zdobywcą prawie wszystkich nagród przyznawanych przez Towarzystwo Naukowe Chemii Kosmetycznej w tym nagrody Maison De Navarro z 1996 roku za najwyższy wkład techniczny w rozwój chemii kosmetycznej. Za wielki wkład w naukę, prowadzenie prezentacji naukowych, udział w konferencjach, magazyn Dermascope poświęcił dr Pugliese artykuł z serii LEGENDS w 2011 r., a w 2012 r. Les Nouvelles Esthetique wręczyło dr Pugliese pożądaną Kryształową Nagrodę.

Nazwa Circadia pochodzi od dwóch łacińskich słów: circa dies, czyli „w ciągu dnia”. 

Produkty marki Circadia uwzględniają rytmy dobowe organizmu w celu uzyskania najlepszych efektów leczenia skóry.

 

 

Profesjonalne kosmeceutyki Circadia

Marka Circadia zyskała światowe uznanie dzięki naukowemu podejściu do profesjonalnej pielęgnacji skóry. W asortymencie marki znajdują się produkty do leczenia różnego rodzaju problemów estetycznych:

  • Starzenie się skóry (zmarszczki, wiotkość skóry, utrata elastyczności)
  • Skóra problematyczna (trądzik, zaburzenia seboregulacji, skóra tłusta)
  • Skóra wrażliwa: (trądzik różowaty, podrażnienia)
  • Skóra sucha, odwodniona

Marka Circadia oferuje opatentowane programy autorskie od dr P. Pugliese

Zabiegi przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego w gabinecie kosmetycznym i pozwalają zobaczyć pierwsze efekty zaraz po ich zakończeniu. Zapytaj o koszt zabiegów i kup kosmetyki Circadia do pielęgnacji domowej u oficjalnych partnerów marki Circadia w Twoim mieście.

SWiCH™ – Głębokie odmładzanie

to autorski zabieg będący unikalną alternatywą dla peelingów chemicznych. Stymuluje odnowę komórek naskórka na poziomie skóry młodej. Odnowa komórkowa u prawidłowo funkcjonującej skóry trwa 28-32 dni, natomiast skóra dojrzała odbudowuje się znacznie dłużej, co 45-50 dni.

Zabieg działa na poziomie mitochondriów komórek skóry, stymulując produkcję energii komórkowej ATP. SWiCH pomaga osiągnąć pożądany efekt bez przerwania ciągłości skóry.

Zabieg dotleniający Oxygen RX

W trakcie zabiegu Oxygen RX  wytwarzana jest optymalna ilość tlenu, wspomagającego procesy
metaboliczne w skórze.

Zabieg zapewnia natychmiastowy efekt liftingu i wygładzenia zmarszczek. Wybiela i rozjaśnia skórę poprzez utlenianie.Zapewnia drenaż limfatyczny i optymalizuje mikrobiom skóry. Natychmiast usuwa przekrwienia

Oxygen RX jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, nawet dla osób o skórze wrażliwej i z nadwrażliwością na pękanie naczynek. Zabieg można przeprowadzić o każdej porze roku.

Pielęgnacja domowa od Circadia

Pielęgnacja domowa marki Circadia to wysoce skuteczne produkty, które zostały docenione przez czołowych kosmetologów i dermatologów na całym świecie!

Marka Circadia – to innowacyjne kosmeceutyki wykorzystujące najnowsze technologie. Profesjonalne kosmetyki marki Circadia są wynikiem wszystkich naszych badań i osiągnięć w chemii kosmetycznej. Produkty Circadia łączą antyoksydanty, składniki roślinne, peptydy i roślinne komórki macierzyste z najnowszymi systemami dostarczania składników i kompleksów nawilżających, gwarantując skuteczność i bezpieczeństwo kosmetyków.

Marka Circadia, to znacznie więcej niż logo na opakowaniu. Circadia, to bezcenne doświadczenie i 40-letnia historia.

Circadia chroni unikalne formuły swoich produktów poprzez własny rozwój i produkcję kosmetyków, która jest w pełni kontrolowana. Każdy produkt Circadia jest kontrolowany przez niezależną kontrolę jakości.

Kosmeceutyki marki Circadia można kupić tylko u oficjalnych partnerów marki w Polsce po konsultacji ze specjalistą, który pomoże wybrać Ci odpowiednie produkty w celu rozwiązania problemów estetycznych Twojej skóry. Listę naszych oficjalnych partnerów znajdziesz tutaj.