PROFESJONALNE AMERYKAŃSKIE KOSMECEUTYKI

IDEALNE POŁĄCZENIE NATURY I NAUKI

about-circadia-51

Zapoznaj się z marką Circadia

Przedstawiciele trzech pokoleń rodziny Pugliese rozwijają zawód specjalisty pielęgnacji skóry. Od prawie czterdziestu lat pracujemy nad ulepszaniem produktów do pielęgnacji skóry i nadal wykorzystujemy w tym celu nasze wspólne zasoby.

Filozofia marki Circadia skupia się na rytmie dobowym organizmu. Nasze produkty chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych w ciągu dnia oraz stymulują proces regeneracji skóry podczas snu.

Dlaczego warto wybrać markę Circadia?

Rozumiemy, że specjalista od pielęgnacji skóry ma wiele możliwości wyboru kosmetyków na bardzo konkurencyjnym rynku kosme-tycznym. Zaspokajanie potrzeb zarówno partnerów jak i ich klientów, to podstawa rozwoju wszystkich produktów Circadia. Marka Circadia, to znacznie więcej niż logo na opakowaniu. Circadia, to bezcenne doświadczenie i 40-letnia historia.

Stworzenie profesjonalnej linii kosmetyków wymaga wielu zasobów, badań i wiedzy. Wierzymy, że zanim zaczniesz opracowywać kosmetyki, powinieneś dokładnie poznać budowę skóry, jej funkcje, a także ocenić stan skóry w okresie powszechnych chorób, bo tylko to pomoże zidentyfikować przyczyny wielu problemów estetycznych. Kolejnym krokiem jest stworzenie produktów, które pozytywnie wpływają na zdrowie i wygląd skóry.

Rozwój formuł produktów Circadia, rozpoczął się od uświadomienia sobie, że niektóre procesy biologiczne w skórze można usprawnić za pomocą kosmetyków. Circadia, to połączenie nauki i natury. Circadia jest wynikiem wszystkich naszych badań nad procesem starzenia i postępami w chemii kosmetycznej. Od momentu powstania firmy skupiliśmy się na badaniu niezwykłej struktury i funkcji ludzkiej skóry. Tylko dzięki zrozumieniu tej nauki możemy znacząco poprawić zdrowie i wygląd skóry naszych pacjentów. Jesteśmy przekonani, że nauka o skórze jest kluczem do naszego postępu.

Lider w branży profesjonalnych kosmetyków

Circadia jest liderem w branży w zakresie wykorzystania technologii i innowacyjnych składników dzięki wieloletniej współpracy z dostawcami surowców. Dr Pugliese jest zdobywcą prawie wszystkich nagród przyznawanych przez Towarzystwo Naukowe Chemii Kosmetycznej w tym nagrody Maison De Navarro z 1996 roku za najwyższy wkład techniczny w rozwój chemii kosmetycznej. Za wielki wkład w naukę, prowadzenie prezentacji naukowych, udział w konferencjach, magazyn Dermascope poświęcił dr Pugliese artykuł z serii LEGENDS w 2011 r., a w 2012 r. Les Nouvelles Esthetique wręczyło dr Pugliese pożądaną Kryształową Nagrodę.

Wyniki kliniczne

Chronimy unikalne formuły naszych produktów poprzez własny rozwój i produkcję kosmetyków, które w pełni kontrolujemy. Każdy produkt Circadia jest kontrolowany przez niezależną kontrolę jakości. Dla pozytywnych rezultatów Twoich klientów konieczne jest połączenie profesjonalnej i domowej pielęgnacji skóry. Nauczymy Cię, jak prawidłowo komunikować się z klientem, przedstawiać mu różne możliwości leczenia i dobierać skuteczne produkty do pielęgnacji domowej.