Jeden produkt, dzięki któremu szybko i skutecznie pozbędziesz się zmarszczek! | ELLE

Jeden produkt, dzięki któremu szybko i skutecznie pozbędziesz się zmarszczek! | ELLE

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się zmarszczek na twarzy? Ten produkt jest dla Ciebie!

Aby szybko pozbyć się zmarszczek, dodaj do swojej codziennej pielęgnacji produkt z witaminą A. Stosowanie witaminy A jest zwykle zalecane przez kosmetologów w celu leczenia trądziku oraz innych problemów estetycznych, w tym w celu odmłodzenia skóry. Witamina A (octan retinylu) jest transformowana w kwas retionowy po przeniknięciu do skóry. Jest on niezbędny dla neutralizacji wolnych rodników, ochrony skóry przed promieniowaniem ultrafioletowym. Regeneruje DNA skóry, aktywuje fibroblasty do syntezy kolagenu. Kwas retinowy bierze także udział w procesie proliferacji keratynocytów. 

Krem odmładzający z witaminą A Vitamin A Boosting Cream od amerykaskiej marki Circadia jest idealnym produktem do zwalczania oznak starzenia skóry. Produkt zawiera 1% witaminy A, składniki nawilżające oraz inne składniki aktywne, które przyczyniają się do intensywnego odmłodzenia skóry oraz przywracają skórze zdrowy koloryt i blask.

Krem szybko wchłania się w skórę oraz nasyca skórę witaminą A (1%), oksydazą glukozową, która chroni witaminę A przed utlenianiem dla maksymalnie efektywnego rezultatu. W składzie produktu jest równiez witamina E (antyoksydant rozpuszczalny w tłuszczach), zapewniający ochronę błon komórkowych przed wolnymi rodnikami.

Źródło: Elle