Circadia została nominowana do nagród od magazynu Dermascope

Circadia została nominowana do nagród od magazynu Dermascope

Circadia znalazła się w gronie nominowanych do prestiżowej nagrody DERMASCOPE Aestheticians’ Choice Awards. Nominacje te świadczą o wysokiej jakości produktów marki oraz pragnieniu jeszcze większej perfekcji w dziedzinie pielęgnacji skóry.

Ulubiona „gwiazda” branży: Michael Q. Pugliese

Dyrektor generalny Circadia, Michael Q. Pugliese jest nominowany do nagrody „Ulubiona gwiazda branży”. To stało się możliwe dzięki zaangażowaniu i nieocenionemu wkładowi w rozwój branży.

Ulubiony peeling średniogłęboki – MandeliClear

Peeling MandeliClear od Circadia cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów marki. Skuteczność peelingu MandeliClear w rozwiązywaniu szerokiego zakresu problemów skórnych jest dobrze znana zarówno kosmetologom, jak i ich klientom.

Ulubione serum rozjaśniające: Serum 71

Serum 71 poprawia kondycję skóry i skutecznie ją rozjaśnia dzięki swoim wyjątkowym właściwościom. Dzięki swoim właściwościom ten produkt został nominowany do tej nagrody.

Ulubiona uniwersalna maska: ​​Charcoal Milk Clarifying Mask

Maska oczyszczająca na bazie węgla bambusowego z kwasem mlekowym ​​od marki Circadia sprawdziła się jako skuteczne rozwiązanie dla wielu problemów estetycznych skóry. Niezależnie od problemu: trądziku, matowej cery, nadmiaru sebum czy innego problemu estetycznego, ta maska zawsze się przyda.

Ulubione źródło informacji edukacyjnej: Circadia University

Edukacja jest podstawą branży kosmetycznej. To właśnie skupienie się Circadii na tym kierunku doprowadziło markę do tej nominacji.

Źródło: circadia.com