Event Circadia w Warszawie

Event Circadia w Warszawie

20 lutego w centrum Warszawy odbyło się wydarzenie zorganizowane specjalnie dla specjalistów branży beauty – Circadia Event. 

Kosmetolodzy, dermatolodzy oraz właściciele biznesu beauty z całej Polski przyjechali do Warszawy na event zorganizowany przez zespół Circadia Poland, aby lepiej poznać amerykańską markę kosmeceutyków, która choć i ma długa i niesamowita historię, ale na rynku polskim jest obecna od dwóch lat. 

Tematem przewodnim eventu była prezentacja marki amerykańskich kosmeceutyków Circadia, jej bestsellerów i nowości, takich jak Serum 71, żel oczyszczający z kwasem migdałowym oraz balsam regenerujący do ust. Dodatkowo na gości wydarzenia czekała prezentacja jednego z najpopularniejszych zabiegów marki – zabiegu dotleniającego Oxygen RX Treatment.

Event rozpoczął się od części teoretycznej, certyfikowany kosmetolog-szkoleniowiec marki Circadia w Polsce Marta Poprawa opowiedziała o historii marki, jej założycielach, wyjątkowych formułach bestsellerów oraz skuteczności i zaletach produktów Circadia. Specjalista ds Sprzedaży Alicja Cieloch opowiedziała o warunkach współpracy z marką Circadia oraz opowiedziała o rentowności zabiegów marki. 

W trakcie części teoretycznej goście eventu mogli się dowiedzieć:

  • Gdzie są produkowane kosmeceutyki Circadia?
  • Jakie nowości marki wkrótce pojawią się na polskim rynku?
  • Co zapewnia kosmeceutykom Circadia wysoką skuteczność i popularność na całym świecie?
  • Najpopularniejsze produkty oraz zabiegi marki
  • Rentowność zabiegów marki Circadia oraz atrakcyjne warunki współpracy wyłącznie dla gości eventu!

Na gości eventu czekały również pyszne przekąski oraz napoje, aby dzień spędzony z naszą marką był jeszcze przyjemniejszy. Duża sala konferencyjna była podzielona na kilka dodatkowych stref – strefę do robienia zdjęć oraz strefę do testowania produktów marki Circadia. Profesjonaliści mogli wypróbować na sobie każdy produkt oraz przekonać się jego skuteczności i unikalności.

Cosmetsy

Cosmetsy

Cosmetsy

Cosmetsy

Cosmetsy

Cosmetsy

Była także i praktyczna część eventu – pokaz jednego z najpopularniejszych zabiegów marki Circadia  “Oxygen RX Treatment”. Szkoleniowiec Marta Poprawa w trakcie prowadzenia zabiegu dokładnie opowiadała o każdym jego etapie oraz o substancjach aktywnych produktów używanych podczas zabiegu.  

Po zabiegu wszyscy goście eventu otrzymali prezenty od marki Circadia! 

Nie możemy się doczekać kolejnych spotkań pełnych dużej dawki wiedzy i doświadczenia! 

Jesteś kosmetologiem i chcesz dowiedzieć się więcej o warunkach współpracy z marką Circadia w Polsce? Wypełnij formularz tutaj